Tüm çalışmalarımızda bizlere ışık tutan ana ilkemiz; gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir marka olmayı sürdürmektir. Hurda alımı nda Aradığınız hurda tipini tespit ettikten sonra, site üzerinden yetkililer ile anında irtibata geçebilir ve hurda talebinizi gönderebilirsiniz.

Hurdacı Bakır Hurdası Alımı, Atık Yağ Hurdası Alımı, hurdası

Hurdacı Bakır Hurdası Alımı, Her sektörde artık ham madde maliyetleri yüksek düzeyde seyrediyor, bunun birçok sebebi var. Ancak en önemlisi ve dünyamız adına da en büyük problem doğal kaynakların tükeniyor olması. Bu noktada hurdanın önemi ortaya çıkıyor. Farklı sektörlerde çeşitli üretim modellerinde yer alabilecek hurdalar, hem düşük maliyet hem de kaynakların verimli kullanımı adına önemli. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak en uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz Hurdalar ile ilgili alım satım yapılan birçok platform mevcut, ancak buralarda reel piyasa söz konusu olduğu için aradığınız tipte hurdayı bulamayabilir, bulsanız dahi istediğiniz miktarda tedarik edemeyebilirsiniz. Bu ihtiyacı gören ve pazara farklı segmentlerde aranan tipte hurdaları temin eden bir çevrimiçi hurda alım satım merkezi olan birçok sanayi firmasının hurda konusunda tercih ettiği bir adrestir. Sanayiye kazandırılarak, işe yarar bir forma kavuşturularak da doğal kaynakları ciddi anlamda tükenen dünyamız adına bir sürdürülebilir çevre adımı olacaktır.

Tehlikeli ve tehlikesiz Atık Yağ Hurdası Alımı tesisleri ile alınan hurdaları kontrol işlemlerinden geçiren firma, sonrasında buna uygun olarak hurdaları kategorize etmekte ve her alıcının istediği nitelikte ürünler olarak sunmaktadır. Kullanım modelinize göre, işinize gerçekten çok yarayacak hurdalar maliyetlerinizi düşürecektir. Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır.